Devam Et
Logo
Blog

Youtube'da Tek Hesap İle Farklı Kanal Açma

Youtube'da farklı kanal açmak için farklı bir gmail hesabı oluşturuyorsanız artık buna gerek yok. Nasıl mı ?

Malumunuz, artık internet kullanıcıları Youtube, Facebook, Instagram gibi sosyal medya sitelerinde birden fazla hesap açıp hepsini aynı yerden yönetmek istiyor. Kimileri bunu işletmesi için yapıyor, kimileri kendi takipçi sayfaları için yapıyor kimileri ise eski sevgililerini stalklamak için yapıyor. 

Peki Instagram'da, Facebook'da ve Twitter'da bir kişi birden fazla hesap açabiliyorken Youtube'da bu yapılmıyor mu ? Elbette yapılıyor. 

Şöyleki;

Burada linke tıklayarak Youtube Kanal Değiştirme (Youtube Channel Switcher) ekranına gidiyorsunuz. Orada sizin gmail hesabınızla ilişkili olan Youtube kanalları geliyor. Aynı zamanda bu ekrandan yeni kanalda oluşturabiliyorsunuz. 

Açılan ekranda "Yeni Kanal Oluştur" butonuna tıklayınca sizden kanal isminizi girmeniz isteniyor. Kanal isminizi girdikten sonra bir kaç saniye içerisinde kanalınız oluşmuş oluyor. 

Bundan sonrası sizin içerik oluşturup, kanalınızın abone sayısını arttırmanıza kalıyor. 

Hadi kolay gelsin ;)

Author

Muhammed Yusuf TAŞKESENLİGİL

Hakkında: Hakkında: 2015 Haziran ayında KTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 4 yıldır web teknolojileri üzerinde çalışıyorum. HTML, CSS, JavaScript ve PHP alanlarında proje geliştiriyorum. Teknolojiyi seven ve hayatının her alanında kullanan biriyim.

Chrome Cache Temizleme Önceki Yazı
Suya Düşen Telefonunuzu Kurtarmanız İçin 10 Öneri Sonraki Yazı

0 Yorum

    Henüz hiç yorum eklenmemiş!

Bir Yorumda Sen Bırak