Devam Et
Logo
Blog

Türk Telekom'dan Milletvekili Tarifesi

Ülkemizde hizmet veren üç büyük GSM operatöründen biri olan Türk Telekom son günlerde çıkardığı yeni tarife ile sosyal medyada gündem oldu. Milletvekili Tarifesi adı altında sunduğu tarife ile, normal abonelerine verdiği fiyatın yarısından bile az bir fiyata milletvekillerine sunan Türk Telekom eleştiri odağı oldu. 

Milletvekili Tarifesi Ne Kadar ?

Türk Telekom'a 12 ay kalma taahhütü veren milletvekillerine 5000 dakika şebeke içi, 3000 dakika her yöne, 1000 SMS her yöne ve 20GB internet 29TL karşılığında veriliyor. Normal müşterilerine benzer tarifeyi 80TL civarında veren Türk Telekom'un bu fiyatlara bu imkanları verebiliyor olması herkesi şaşırttı.

Tarifenin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Milletvekillerine özel aşırı uygun fiyatlı tarifesi ile gündeme oturan Türk Telekom'a eleştiriler sürekli artıyor. İşte o eleştirel tweetlerin bazıları;

 

 

Author

Muhammed Yusuf TAŞKESENLİGİL

Hakkında: Hakkında: 2015 Haziran ayında KTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 4 yıldır web teknolojileri üzerinde çalışıyorum. HTML, CSS, JavaScript ve PHP alanlarında proje geliştiriyorum. Teknolojiyi seven ve hayatının her alanında kullanan biriyim.

Esnek Ekrandan Sonra Şimdide Esnek Pil Geldi Önceki Yazı
Youtube'dan Çevrimdışı Video İzlemeye Hazır Olun Sonraki Yazı

0 Yorum

    Henüz hiç yorum eklenmemiş!

Bir Yorumda Sen Bırak