Arama

Tüm Mesajlaşma Uygulamaları Bir Arada | FRANZ

  • Paylaş:
post-title

Sizde, tarayıcınızda farklı farklı sekmelerde WhatsApp, Messenger, Skype vb. mesajlaşma uygulamalarını kullanan ve bu kalabalıktan bıkmış birimisiniz ? Bu yazımız tam size göre, buyruunn ...

Günümüz de artık çoğumuz birden fazla mesajlaşma uygulamasını kullanıyoruz. Bunları bilgisayarlarımızda kullanmak ise artık zulüm olmaya başlıyor. Zira ayrı ayrı sekmeler de bir kaç mesajlaşma uygulaması hem tarayıcınızı kalabalıklaştırıyor hem tarayıcı performansını azaltıyor. 

Bu sorunu farkeden iki yazılımcı bu durumu çözmek için güzel bir işe imza atmış.

Franz adını verdikleri masaüstü uygulaması ile tam 14 mesajlaşma uygulamasını tek çatı altında toplamayı başarmışlar. Bu uygulamalar nelermi ? 

Slack, Messenger, WhatsApp, Telegram, Skype, WeChat, HipChat, ChatWork, Hangouts, GroupMe, Grape, Gitter, Steam Chat ve Discord.

Franz uygulamasını buraya  tıklayarak,  açılan pencerede Download sekmesine tıklayarak indirebilirsiniz. Üstelik hem Windows hem de MacOS işletim sistemleri üzerinde çalıştırabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde, mesajlaşma uygulamalarının web formlarını kullanan uygulama, kullanılabilirlik açısından da çok iyi. 

Benden şimdilik bu kadar. Bir başka yazımızda görüşmek üzere Allah'a emanet olun.

Bir yorum bırak