Arama

Small PDF | PDF Dosyalarını Kesin, Dönüştürün, Birleştirin

  • Paylaş:
post-title

Sizde büyük PDF dosyalarından bazı sayfları çıkarmak mı istiyorsunuz ? Ya da PDF belgenizi başka formatlara dönüşmekmi istiyorsunuz ? O zaman buyrun bu güzel hizmeti inceleyelim...

Merhaba arkadaşlar, masaüstü uygulamaların artık demode olmaya başladığı ve web uygulamalarının hemen her konuda imdadımıza yetiştiği gerçeğini bir kez ispatlamak üzere bu yazıyı hazırlamış bulunmaktayım smiley

Yine bir ihtiyacım üzerine biraz araştırma yaparak güzel bir hizmete rastladım ve bunu sizlerle paylaşmak istedim.

Elimde 1300 sayfalık bir .pdf uzantılı belge var ve ben bunda bazı sayfaları çıkarmak istiyordum. Google'a sorunumdan bahsedince bana SmallPDF diye bir sayfayı önerdi. 

Bu sitede online olarak .pdf uzantılı belgeniz üzerinde bir çok işlem yapabiliyorsunuz. Örneğin benim sorunum üzerinden konuşacak olursak; çok rahat ve hızlı bir şekilde .pdf uzantılı belgenizden istediğiniz sayfaları ayıklayabiliyorsunuz. Hemde güzel ve işlevsel bir arayüz ile.

Siteye ilk girdiğinizde sizi böyle bir arayüz karşılıyor. Buradan bile ne kadar kullanışlı olduğu anlaşılıyor. PDF Bölme sekmesine tıklayınca .pdf uzantılı dosyanızı yüklemenizi istiyor. Yükleyince bütün sayfaların küçük önizlemelerini size gösteriyor ve bu sekilde daha kolay bir şekilde istediğiniz sayfaları sadece tıklayarak seçebiliyorsunuz. 

İşleminiz bittiğinde ise hazırlanmış yeni dosyayı ister download edebiliyor istersenizde Google Drive veya Dropbox hesabınıza yükleyebiliyorsunuz. 

Tabii bu hizmetin bir ücreti var doğal olarak. Aylık 4$ gibi bir fiyatlandırma yapmışlar. Ancak belli bir kısıtlamayla ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz. Bir saat içerisinde iki dosya üzerinde ücretsiz işlem yapabilirsiniz. Daha fazlasını isityorsanız ücretli üye olmak zorundasınız.

Etiketler:
Bir yorum bırak