Logo
Blog

Facebook Sayfanızı Sitenize Gömün

Merhaba arkadaşlar,

Facebook sayfanızdaki gönderilerinizin, sitenizde bir köşede görünmesini istiyorsanız Facebook'un bu hizmetini deneyin.

Facebook'un Page Plugin adını verdiği bu eklentiyle sayfasınızdaki gönderilerinizi ve sayfa önizlemenizi aşağıdaki gibi, sitenizde göstermek çok kolay.

Bunu hazırlamak için öncelikle buradaki linke tıklayın;

Sonra aşağıdaki gibi çıkan sayfada ayarlamalarınızı yapın.

Burada, profilinize ait olan sayfa url'sini otomatik çekiyor zaten. Siz kullanacığınız bu küçük pencerenin genişlik ve yüksekliğini ayarlayabilirsiniz. (Width: Genişlik - Height: Yükseklik). Altındaki tikleyebileceğiniz kısımlarda da pencerenin header kısmının büyük / küçük olma durumunu, kapak resminin görünüp görünmeyeceğini, beğenen kişilerin resimlerinin görünüp görünmeyeceğini ayarlayabilirsiniz. (Zaten tiklediğinizde veya kaldırdığınızda otomatik olarak önizlemeyi değiştirdiği için hangisi gözünüze hoş gelirse seçersiniz.)

Son olarak sayfanın altındaki Kodu Al butonuna basınca size bu küçük pencerenin kodunu veriyor. Onu kopyala yapıştır yapıp sitenize ekleyebilirsiniz. 

İşte bu kadar basit arkadaşlar smiley

Author

Muhammed Yusuf TAŞKESENLİGİL

Hakkında: Hakkında: 2015 Haziran ayında KTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 4 yıldır web teknolojileri üzerinde çalışıyorum. HTML, CSS, JavaScript ve PHP alanlarında proje geliştiriyorum. Teknolojiyi seven ve hayatının her alanında kullanan biriyim.

TC Kimlik Numarası Doğrulama Önceki Yazı
Twitter Hesabınızı Onaylayın Sonraki Yazı

0 Yorum

    Henüz hiç yorum eklenmemiş!

Bir Yorumda Sen Bırak