Arama

EXXEN'de Yer Alacak 11 Önemli Yapım

  • Paylaş:
post-title

Acun ILICALI'nın kurucusu olduğu yeni dijital platform Exxen 1 Ocak 2021 itibariyle yayın hayatına başlıyor. Peki bu yeni dijital platformda hangi yapımlar yer alacak? Bu yazımızda Exxen'de yer alacak olan yapımları sizler için derledik.

1) Konuşanlar

Özellikle pandemi dönemiyle müthiş bir çıkış yakalayan, Youtube'da kısa sürede milyonlarca izlenen Hasan Can KAYA'nın kendi formatı olan Konuşanlar programı artık Exxen'de yer alacak. 

2) Tolgshow Filtresiz

Uzun zaman televizyonda farklı isimlerle program yapan Tolga ÇEVİK'in en son programı olan Tolgshow'da artık Exxen platformunda yer alacak. Özellikle filtresiz olarak belirtilen program, muhtemelen sansürsüz olacağından dijital platformları tercih eden kullanıcıların özellikle tercihi olacaktır.

3) Katarsis

Yine Youtube mecrasında çok izlenen, Psikolog Gökhan ÇINAR'ın sunduğu, ünlü isimlerin çocukluk hikayelerinin ele alındığı Katarsis programı da Exxen'de yer alacak bir diğer program.

4) Garaj

Youtube Türkiye'de ilk defa 1 milyon aboneyi geçen otomobil kanalı sahibi Doğan KABAK ve otomobil dünyasının başarılı isimlerinden Ferhat ALBAYRAK'ın sunacağı Garaj isimli yeni program da Exxen'de yer alacak. Bu yeni programın içeriği henüz net belli olmasa da şimdiden otomobil severleri heyecanlandırmaya yetiyor.

5) Kirli Çamaşırlar

Ünlü youtuber Orkun IŞITMAK'ın sunacağı Kirli Çamaşırlar programı da Exxen'i piyasaya kazandırdığı yeni bir yapım olacak. 

6) @Enis Arıkan

Son zamanların sosyal medyada dikkat çeken isimlerinden Enis ARIKAN, Exxen'de yeni bir eğlence programıyla karşımızıa çıkıyor. 

7) Şeref Bey

Ünlü oyuncu Haluk BİLGİNER ve Songül ÖDEN'in başrollerini üstlendiği bu yeni dizi Exxen'in dizi meraklıları için ürettiği bir yapım olacak. Konusu henüz tam olarak bilinmese de muhtemelen eski zamanları konu alan eğlenceli bir dizi olacak. 

8) Sihirli Annem

Acun ILICALI'nın, kızı Melisa için yeniden çekilmesini istediği Sihirli Annem dizisi Emre ALTUĞ ve Açelya TOPALOĞLU ile yeniden çekiliyor. 

9) İşte Bu Benim Masalım

Son yılların popüler şarkıcısı Aleyna TİLKİ ve Survivor 2020'nin birincisi Cemal Can CANSEVEN bu yeni lise dizisinde bir araya geliyor. 

10) Hükümsüz

Burçin TERZİOĞLU ve İsmail HACIOĞLU'nun başrollerini paylaştığı bu yeni dizi de Exxen'in dikkat çeken yapımları arasında yer alıyor. 

11) Enes Batur'la Buluşma

Youtube Türkiye'de en çok abone sayısına ulaşan youtuberlardan olan Enes BATUR'da Exxen'de yerini alıyor. 

Tabi bu paylaştığımız yapımlar sadece öne çıkan bir kaç yapım. Bunlar gibi daha onlarca yapım daha Exxen'de yer alacak. Medya dünyasının dahi ismi Acun ILICALI platformu çok renkli hale getiriyor. 

Bir yorum bırak