Arama

Android Cihazınızda Fotoğraflarınız Silinmemiş Olabilir!

  • Paylaş:
post-title

Telefonunuzdan yanlışlıkla bir resmi sildiniz veya telefonunuz fabrika ayarlarına döndürüldü. Resimleriniz artık galeride yoktur ama korkmayın tamamen silinmemiş olabilir.

Google'ın Android'i satın alıp kendi hesaplarıyla senkron hale getirmesinden sonra Android cihazlar daha kullanılabilir hale geldi. Buna kimsenin itirazı yoktur heralde. En güzeli de siz bilmeseniz bile sizin cihazınızdaki eski fotoğrafları da kaydetmesidir. 

Google'ın Android cihazlarla gömülü olarak sunduğu Fotoğraflar uygulaması ile birlikte sizin cihazınızda açtığınız gmail hesabı üzerine sizin galerinizde ki tüm resimleri senkron tutmasıdır. Şöyleki;

Siz bir resim veya video çektiğinizde resim önce galeriye kaydedilir. Daha sonra herhangi bir kablosuz ağa bağlandığınızda otomatik olarak Fotoğraflar uygulaması ile senkronize edecek. Siz bu resmi galerinizden silseniz bile bu uygulamada kalacaktır. 

Ama sakın fotoğraflarım Google'ın elinde diye tedirgin olmayın. Fotoğraflarınızın 3. şahıslarla paylaşılmadığını ve asla paylaşılmayacağını Google garanti ediyor. E bir saldırı durumunda da Google'ın güvenlik yazılımları azımsanacak bişe değil hani. 

Şimdi hemen telefonunuzdan Fotoğraflar uygulamasına girin. Emin olun aaa bu resimdemi burdaymış ya iyiki silinmemiş dediğiniz resimlere rastlayıp mutlu olacaksınz. 

Bir yorum bırak