Logo
Blog

Xiaomi Satış Rekorlarına Doymuyor

Çin'li akıllı telefon üreticisi Xiaomi ürettiği hemen her telefonda yeni satış rekorlarına imza atıyor. İki gün içerisinde 1 milyondan fazla cihaz satan Xiaomi kendi rekorunu egale ederek yine lider oldu.

Hindistanda düzenlediği etkinlikte 48 saat içerisinde 1 milyon cihaz satan Xiaomi, geçen yıl aynı etkinlikte bu satış rakamlarına ulaşabilmek için 18 gün beklemişti.

Bu inanılmaz başarının arkasında neyin yattığı ise şirket tarafından sır gibi saklanıyor. Ama şu bir gerçekki Xiaomi, orta doğu ülkelerinde kendi hakimiyetini kurmuş durumda. 

Xiaomi'nin bu inanılmaz satış rekorunu kırdığı cihazı ise Xiaomi Redmi Note 4 (ana görseldeki cihaz.) Xiaomi, sadece 1 milyonluk rekoru kırmadı, ayrıca şuanda dakikada 300 adet akıllı telefon satan önemli bir marka olmayıda başardı.

Tabi bu efsane satışın arkasında Amazon ve Flipkart'ın desteklerinin de olduğunu es geçmemek gerekir.

Author

Muhammed Yusuf TAŞKESENLİGİL

Hakkında: Hakkında: 2015 Haziran ayında KTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 4 yıldır web teknolojileri üzerinde çalışıyorum. HTML, CSS, JavaScript ve PHP alanlarında proje geliştiriyorum. Teknolojiyi seven ve hayatının her alanında kullanan biriyim.

Nokia 1100'dan Akıllı Saat Yaptı Önceki Yazı
Xiaomi 58 Saniyede Stok Tüketiyor Sonraki Yazı

0 Yorum

    Henüz hiç yorum eklenmemiş!

Bir Yorumda Sen Bırak