Logo
Blog

Samsung Galaxy X Geliyor

Samsung kendisinin infinity display teknolojisine iPhone X modelinde geçen Apple'a, tam manasıyla gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Geçtiğimiz günler de ortaya atılan bir iddia bugün Güney Kore Ulusal Radyo Ajansı tarafından onaylandı. Önümüzde ki haftalarda Samsung, Galaxy X adını vereceği bir modelle karşımıza çıkacak.

Bu model diğer tüm akıllı telefonlara göre eşsiz bir özellikle geliyor. Katlanabilir ekrana sahip olacak olan cihaz ilk defa seri üretime girmiş olan katlanabilir ekranlı akıllı telefon olacak. 

Daha önce katlanabilir ekran teknolojisini çeşitli etkinliklerde duyurmuş olan Samsung, artık bu teknolojisini seri üretime sokup Galaxy X adını vereceği modelde kullanacak.

Bu iddialar Samsung'un en üst düzey cep telefonu yöneticisi Koh Dong-jin tarafından onaylandı. Tahminlere göre Galaxy modeli 2017'nin sonuna doğru tanıtılacak. Ancak kesin tarihi ve sadece Güney Kore'de mi yoksa tüm dünyada m satışa çıkacağı henüz netleşmiş değil. 

 

Author

Muhammed Yusuf TAŞKESENLİGİL

Hakkında: Hakkında: 2015 Haziran ayında KTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 4 yıldır web teknolojileri üzerinde çalışıyorum. HTML, CSS, JavaScript ve PHP alanlarında proje geliştiriyorum. Teknolojiyi seven ve hayatının her alanında kullanan biriyim.

Note 7 Bu Kez YANDI ! [VİDEO] Önceki Yazı
Xiaomi Satış Rekorlarına Doymuyor Sonraki Yazı

0 Yorum

    Henüz hiç yorum eklenmemiş!

Bir Yorumda Sen Bırak