Logo
Blog

PDF Özgeçmiş Oluşturma Robotu [ÜCRETSİZ]

Merhaba arkadaşlar;

İş başvurularınızda en önemli en dikkat çeken faktörlerin en başında Özgeçmişiniz gelir. Özgeçmişinizin açık, anlaşılır, sade ve etkileyici olması gerekir. Çünkü genellikle şirketler gelen onlarca hatta yüzlerce özgeçmişim hepsini detaylı bir şekilde inceleyemezler. Ama ellerine aldıklarında aradıkları bilgilerin gözlerine çarpmasını isterler. Bu konudada en önemli detay özgeçmiş şablonunuzun etkileyici olmasıdır.

Kodaktuel.com olarak en dikkat çeken özgeçmişleri inceledik ve sizler için en etkileyici, en dikkat çeken özgeçmiş şablonunu oluşturduk.

Özgeçmişinizde yazılacak bilgilerinizi doldururken zorlanmamız için en rahat, en kullanılabilir arayüzü hazırladık.

Özgeçmişinizi PDF olarak hazırlayabilmek için öncelikle sitemizin sol menüsünde ki PDF Özgeçmiş Hazırlama linkine tıklayınız.

Daha sonra açılan PDF Özgeçmiş Hazırlama Robotu penceresinde sekmelerde istenen bilgileri tek tek doldurunuz.

Son olarak Tamamla sekmesi altında, resminizi ekleyin ve Özgeçmişimi Oluştur butonuna tıklayarak özgeçmişinizi görüntüleyin.

Bu hizmeti kullanmak tamamen ücretsizdir.

Özgeçmişinizi oluştururken yazdığınız bilgileriniz ve resimleriniz asla kaydedilmez.

Author

Muhammed Yusuf TAŞKESENLİGİL

Hakkında: Hakkında: 2015 Haziran ayında KTÜ Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldum. Yaklaşık 4 yıldır web teknolojileri üzerinde çalışıyorum. HTML, CSS, JavaScript ve PHP alanlarında proje geliştiriyorum. Teknolojiyi seven ve hayatının her alanında kullanan biriyim.

Chrome Cache Temizleme Önceki Yazı
Twitter'da Fenomen Olmanın Yolları - 1 Sonraki Yazı

2 Yorum

  1. Hocam çok işime yaradı teşekkürler :)

  2. Güzel

Bir Yorumda Sen Bırak